تبدیل شدن به یک معلم

فرم زیر را پر کنید و معلم شوید

  چگونه یک معلم شوم

  برای این کار درخواست دهید.

   

  سایت آموزشی DGKLearn آمادگی خود را جهت همکاری اعلام می دارد. به این ترتیب که هر شخص در هر زمینه ای که تخصص کافی دارد و قادر به ارائه و آموزش آن در قالب فیلم آموزشی ، صوت ، متن ، جزوه ، انیمیشن و ... می باشد ، می تواند از طریق این سایت تخصص خود را به اشتراک گذاشته و کسب درآمد نماید. 

  در صورت تمایل مشخصات خود و نوع تخصص خود را برای ما ارسال نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

  آموزشگاه هایی که تمایل دارند در فضای مجازی دوره ها و آموزش های خود را ارائه دهند  ، ما آماده همکاری با آنها هستیم. 

  مهمترین مزیت ارائه دوره ها و آموزشهای آموزشگاهها و مدرسین خصوصی در این سایت این است که شما هر دوره آموزشی را یکبار تهیه و ضبط می کنید ولی به تعداد نامحدود می توانید دانش آموز و هنرجو داشته باشید و همچنین دیگر محدود به مکان نیستید و می توانید آموزش های خود را در سراسر کشور و یا حتی خارج از کشور به متقاضیان اراده دهید. پس درنگ نکنید و هم اکنون آموزشگاه خود را گسترش دهید. 

  برای مدرس شدن و تشکیل آموزشگاه در سایت، شما باید در موضوعی که می خواهید آموزش دهید تخصص کافی را داشته و همچنین توانایی ارائه آنرا نیز داشته باشید. شما برای اینکه بتوانید در سایت به تدریس بپردازید باید حداقل یک آموزش رایگان در سایت ارائه کنید ، این آموزش همچنین باید بالای نیم ساعت باشد. بهتر است آموزشها به جز فیلم دارای جزوه و توضیحات متنی (PDF ) هم باشد تا مخاطب بیشتر ترغیب شود. اگر هم آموزشهای ضبط شده ای دارید به عنوان نمونه کار برای ما ارسال کنید.

  جهت همکاری و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و سوالات خود را بصورت پیام در شبکه های مجازی با شماره 09017304455 بپرسید.

  تمامی حقوق برای Help Learn محفوظ است!