درباره

یک سایت برای آموزش مجازی.
Slide background

زیر نظر بهترین اساتید آموزش ببینید

در دوره های مجازی شرکت کنید ، حرفه ای آموزش ببینید و خود حرفه ای شوید

متن

وبسایت آموزشی Help Learn در پاییز 1398 توسط اسماعیل جعفری و با همکاری آموزشگاه زبان مهاجر طراحی و راه اندازی شد.

هدف کلی از راه اندازی و طراحی این وبسایت فراهم کردن محیطی مجازی برای تهیه و تدوین آموزش دوره های حرفه ای و تخصصی توسط آموزشگاه های معتبر و اساتید مجرب می باشد.

بدین ترتیب که آموزشگاهها می توانند آموزشهای مورد نظر خود از قبیل آموزش زبانهای خارجه ، علوم کامپیوتر و برنامه نویسی ، آموزش نرم افزار های مختلف ، آشپزی و هر آنچه که قابلیت آموزشی دارد را به صورت گام به گام در طی جلسات مختلف با استفاده از فیلم آموزشی ، متن ، صوت ، جزوه ، انیمیشن و ... به فراگیران و علاقمندان آموزش داده و در پایان هر دوره آزمون آنلاین برگزار کرده و کارنامه صادر نمیاند.

این وبسایت در نظر دارد در آینده ای نزدیک تمامی نیاز های آموزشی کاربران خود را در اکثر زمینه ها با همکاری و استفاده از تخصص متخصصین مختلف در محیطی کاملا حرفه ای و مجازی فراهم کرده و در اختیار فراگیران قرار دهد تا بدون نیاز به خروج از منزل و شرکت در کلاسهای آموزشی حضوری بتوانند در محیطی کاملا مجازی آموزشهای مورد نیاز خود را فراگیرند.

 

 

 

اساتید

سایت dgklearn مفتخر است که با اساتید و مدرسین حرفه ای و مجرب همکاری دارد. مدرسین دوره های مختلف همگی بعد از گذراندن تست و بررسی میزان استقبال و رضایتمندی فراگیران اقدام به تهیه و تولید دوره های آموزشی می نمایند.

پس با خیال راحت در دوره ها ثبت نام کنید و خودتان متخصص شوید.

عکس پیش فرض اساتید

مجتبی کبیریان [ استاد زبان ]

 

عکس پیش فرض اساتید

اسماعیل جعفری [ برنامه نویس ]

 

عکس پیش فرض اساتید

پیش فرض [ تخصص ]

 

عکس پیش فرض اساتید

استاد [ تخصص ]

 

تمامی حقوق برای Help Learn محفوظ است!